Haberler

İmren Balık Market Kurumsal

İmren Balık Market olarak şirketimiz, ülkemizin denizlerinden kurallarına ve dönemine uygun bir şekilde uzman ekibi tarafından avlanma yapmaktadır. Vitamin ve mineral kaynakları açısından zengin olan milyonlarca çeşit balıkları ülkemizin Marmara, Ege ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere diğer birçok Avrupa bölgesine ihracat yapmaktadır. Restaurant, otel, tatil köyleri ve hipermarketler gibi köklü firmalara ürünlerini tedarik etmektedir.

Ülkemizin en büyük su ürünü ihracatı yapan şirketler arasında istikrarlı yönetimi, özverili çalışanları ve kaliteli kadrosu ile ön plana çıkan İmren Balık Market, benimsemiş olduğu seçkin hizmet anlayışı ile kaliteli ürünleri en uygun fiyata müşterilerine ulaştırmaktadır. Modern tesisleri, temiz yapısı, geniş araç filoları ve güler yüzlü ekibi ile dağıtım ağını süslemekte buna bağlı olarak da başarıları ile kalitesini göstermektedir.

Avrupa ve ülkemizde bulunan önde gelen firmalarında temsilciliğini yapan İmren Balık Market kalamar, ahtapot, somon gibi binlerce çeşit balıkların taze ve özel olarak dondurulmuş şekillerde ithalatını yaparak sektörde zirveye ulaşmıştır. Günümüz ekonomik hayatında müşteri memnuniyeti tartışılmaz hedef olmuştur. İmren Balık Market, bu hedefi gerçekleştirmek için ürünleri her zaman aynı kalitede, istenilen zamanda ve mümkün olan en düşük fiyatla güvenli olarak müşteriye sunmaktadır.

İmren Balık Market olarak başarıya ulaşabilmek için ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemini ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini rehber edinmektedir.

İmren Balık Market şirketimiz bu alanda üst yöneticilerinden temizlik görevlilerine kadar tüm çalışanları ile birlikte müşteri memnuniyetini kazanmak ve kalite düzeyini arttırabilmek adına gereken bütün eğitimleri almaktadır.

Ürün Kataloğumuz için tıklayın